+ موارد تایید شده کرونا تا مرزهای ایران اومده ، داخل ایران تا الان چند مورد خیلی مشکوک در چند شهر داشتیم. تهران رو خودم توی بیمارستان دیدم. حالا توی ایران هم یا واقعا تایید نشده ، یا تایید شده ولی بخاطر مصلحت نظام (!!!) و عادت همیشگی، صبر میکنن سه روز دیگه اعلام میکنن. در هرصورت کرونا وارد ایران خواهد شد. پس، فقط موارد بهداشتی و مراقبتی رو رعایت کنید ، چون واکسنی در دسترس نیست. 

+ در مورد انتخابات مجلس حرف زیادی نمیشه زد. حتی درمورد رای دادن یا ندادن. اما بالاخره جاییه که هستیم و مجبوریم خودمون درمورد اصلاح و تمیز کردن هر قسمتش فکر کنیم. چه اصلاح جزئی ، چه کلی.
اما اگه بنا به رای دادن باشه، سالها گفتم به لیست های مسخره چپ و راست رای ندید. به اشخاص رای بدید. و اگه کسی رو نمیشناسید ، و حال تحقیق ندارید، اسمشو بخاطر حزبش ننویسید. ومی نداره که برگه رای رو کاملا پر کنید.

+ جشنواره فجر از فردا شروع میشه ، شاید چند تا سوال متداول باشه که قبل از پرسیدن بگم. جشنواره رو تحریم کردی؟ نه، خیلی هم ازش استقبال کردم. هر بازیگر و دست اندر کار سینما که گفته تحریم کردم، خیلی ببخشید، گوه پخته خورده که گفته. موقع دستمزدهای میلیاردی و مالیات ندادن و قراردادهای خوب و حمایت های دولتی ، کاملا از همه چی حمایت کردن،، حالا دنبال نمایش جدیدن؟! نخیر ، ۹۹٪ سینماچی ها دنبال پولن که قطعا عناوین جشنواره ای درصد زیادیشو تامین میکنه. و درمورد بینندگان هم، امسال رکورد فروش بلیت ، زده شد! یاد علی کریمی افتادم و تشکیل کمپین های تحریم فلان و فلان . 
خلاصه، ایشالا از فردا میرم جشنواره ، و تقریبا تمام فیلمها رو خواهم دید و طبق روال قبل در موردش مینویسم. امسال هم چند فیلم خوب هست
.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Melissa خدمات تزریق پلاستیک دانلود پاورپوینت کیفیت حسابرسی خرید ویلا در شمال گیک نوشت ظریف تجارت طراحی و ساخت و تولید آسانسور کارگاهی