+ تلویزیون، هر چی توی آرشیو داره، روو میکنه که آنتن رو پر از فیلم و سریال بکنه. یه سریال میداد چند شب پیش، انگار با دوربین K750 سونی اریکسون گرفتی! توی یه نما از سریال ، ۴ تا بازیگر بودن، هر چهار تاشون سالها پیش مرده بودن!
+ بیمارستان بهارلو بودم، شلوغ بود و بهم ریخته. چون کادر درمانی چرخشی ان، بعضیا توی بیمارستانها نمیشناسنم. سرم به کار بود، یکی اومد گفت شما؟ گفتم «من از کانون پرورش فکری معرفی شدم. میام برای بیمارای قرنطینه شعر و قصه میخونم!» . رفته بود با تعجب به همه گفته بود :-)) هیچی دیگه از شنبه که دوباره نوبت بیمارستان بهارلو میشه، باید کلی شعر و قصه اماده کنم :-))
+ حدود دوهفته پیش، پستی پخش شده بود که «پزشکان متخصص ریه گفتن اگه ۲۰ ثانیه نفستو حبس بکنی، بعد فوت کنی و سرفه نکنی، یعنی ریه ت سالمه و کرونا نداری» ،، بچه ها داشتن توی اورژانس تست میکردن. رفتیم یه بیمار کرونا مثبت خفت کردیم. دهن سرویس ۳۰ ثانیه نفس گرفت و بعد فوت کرد. خیلی ام سلامت. یه تنه، رید به تمام تزهای علم پزشکی :-))

+ یکی از انبارهای شرکت، سمت «مرتضی گرد» هستش. مرتضی گرد از نظر تقسیم بندی شهری، یه روستا در جنوب تهرانه. اما الان تقریبا یکی از شهرک های خودمختار تهرانه. مثل قلعه هزار اردک. کااااملا زندگی مثل گذشته درجریانه. فک کنم تلویزیون ندارن! اصن نمیدونن کرونا چیه. بقول بچه ها احتمالا آمار کرونا رو که به تفکیک شهرها میشنون ، فک میکنن اینا تعداد آرای انتخابات مجلسه. بعد میگن «مشارکت چقد پایین بوده»  :-))
دستفروشها، مردم درحال خرید و توی کوچه ها و بچه ها در حال بازی و اماده میشن برای چهارشنبه سوری و . اصن یه وضی. وقتی میرم اون سمت، کاملا احساس امنیت میکنم. اونقدد خوبه ، انگار رفتم جزایر مائو مائو :-)) دیروز توی یه مغازه بودم. یه نفر از دوستای فروشنده هه از تهران اومده بود ، با ماسک! فروشنده تا دیدش، با تعجب گفت: «عههه، چی شده؟! مریض شدی؟» 
+ یه پیرزنه توی حیاط بیمارستان، اومد برام دعا کنه، گفت ایشالا هرچی از خدا میخوای بهت بده. گفتم «دعا کن سال دیگه اینموقع قطب جنوب باشم. در حالی که حاجی رو کشتم و دادم شیرهای دریایی خوردنش، خوشحال بسمت آرژانتین در حرکت باشم» :-)) البته جمله آخرو توی دلم گفتم و تصور کردم. چقدر لذتبخشه D:
+ مراقب باشید، رعایت کنید، سلامت باشید ، مراقب پدر مادر ها و مامانبزرگ بابابزرگ ها باشید. برای کادر درمان و همه افراد درگیر و بیماران دعا کنید. ایشالا خوب بگذرونیم این روزها رو.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

زندگون خرید کفش و کتانی Cindy جدیدترین اخبار محصولات ثبت مکان در گوگل مپ گندله سازی زرند شريانک amozesh چت فروشگاه شما